Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Witaj w naszej szkole Rozmaitości Kolędnicy misyjni
Kolędnicy misyjni PDF Drukuj Email
środa, 24 stycznia 2018 00:00

kolednicy N2018

Nawiązując do starej polskiej tradycji, w środę 10 stycznia 2018 r. naszą szkołę odwiedzili kolędnicy misyjni z klas 3 d i 4 b.

 

Uczniowie w krótkiej scence opowiadali o narodzeniu Jezusa oraz o trudniej sytuacji dzieci mieszkających w Syrii i Libanie - krajach dotkniętych wojną. Społeczność szkolna udzieliła wsparcia rówieśnikom, którzy nie mają warunków, by się uczyć i bawić, cierpią głód i niedostatek z powodu konfliktów zbrojnych. W ten sposób Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie włączyła się do ogólnopolskiej akcji Papieskich Dzieł Misyjnych Dzieci. Uczniów przygotowały panie Anna Mazurek i Katarzyna Sadowska.

Do góry ▲

 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 10 Grudzień 2019    |    Imieniny obchodzą: Julia, Judyta, Daniel